Wynajem średnioterminowy w iPanek

Wynajem średnioterminowy to usługa, oferująca wynajem samochodu na dni lub miesiące. Jest to oferta alternatywna pomiędzy wynajmem krótkoterminowym a wynajmem długoterminowym, z którego można korzystać nawet przez kilka lat.

Wynajem średnioterminowy samochodu najczęściej wybierany jest przez osoby, którym zależy na tym, aby dobrze przetestować model jakiegoś samochodu, który planują w przyszłości kupić. Bardzo często z tej opcji korzystają również firmy, które potrzebują szybkiego zwiększenia floty samochodów, a nie mają budżetu na to, aby kupić kilka nowych samochodów.

 

Wynajem średnioterminowy polega na wynajmie pojazdu na miesiące. Najczęściej jest to okres 1-11 miesięcy. Po zakończeniu  umowy samochód wraca do firmy wynajmującej, a najemca może wybrać nowy model na nową umowę. Firma iPanek oferuje wynajem pojazdów na miesiące zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów prywatnych. Oferta wiąże się z wieloma korzyściami, a bogata flota samochodów, jaką dysponuje firma, sprawia, że wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług, aby zapoznać się z komfortem jazdy, jaki oferują poszczególne modele.

 

Dlaczego warto postawić na wynajem średnioterminowy? Korzyści

 

Wynajem średnioterminowy samochodu to dla wielu osób opcja korzystniejsza, niż leasing czy wynajem długoterminowy. Ta opcja pozwala na nawiązanie umowy, trwającej zaledwie kilka miesięcy. Dzięki temu osoby lub firmy, które nie potrzebują samochodu na stałe, a jedynie chcą wykorzystać pojazd do konkretnych celów przez określony czas, mogą korzystać z wygodnych pojazdów, płacąc ustaloną wcześniej ratę miesięczną. Wynajem średnioterminowy nie wymaga wpłaty własnej, a co więcej, nie musisz szykować też środków na wykup samochodu, ponieważ po zakończeniu czasu trwania umowy, po prostu zwracasz pojazd do firmy. Co więcej, dobra oferta w jednej racie zawiera także polisę ubezpieczeniową i assistance, a dodatkowo można skorzystać z ułatwień serwisowych i samochodu zastępczego w razie awarii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + 9 =