Dlaczego szafka podumywalkowa to podstawowy element aranżacji?

Powszechnie wybieraną wersją kolorystyczną jest szafka pod umywalkę biała W przypadku lakierowanych jest to tyle skomplikowane, że na połyskującej, białej powierzchni dobrze widoczne są zacieki oraz osady z mydła i kamienia.
Konfiguracja szafki uzależniona jest od umywalki. Zasadniczo można wskazać dwa rodzaje: z umywalką nablatową lub umywalką nasadzaną na szafkę. Poza powodami praktycznymi równie kluczowy jest design szafki. Powinna być ona dobrana formą i kolorem do reszty wyposażenia ubikacji. Warto także postawić na sprawdzone kontrasty – jeżeli ściany są barwne, to można się zdecydować na białe lub ciemne meble. Wbrew pozorom jeden odcień w toalecie może być mało nudzący. Do jasnej umywalki pasuje szafka w tym samym kolorze bądź czarna czy w naturalnym kolorze drewna. Takie połączenie jest również polecane przez wielu producentów. Ale jeśli ktoś uwielbia eksperymenty, nic nie stoi na przeszkodzie, aby skusić się na mniej oczywiste połączenia. Na rynku są dostępne modele klasyczne, rustykalne a także bardziej innowacyjne. Istotną decyzją jest określenie czy nasze nowe meble łazienkowe będą stać wprost na podłodze czy może mają być powieszone na ścianie. Dla fanów innowacyjnych rozwiązań: w roli szafki pod umywalkę – luksusowa czarna konsola z dekoracyjnie toczonymi nóżkami.

Szafka podumywalkowa to świetne miejsce na gromadzenie kosmetyków, akcesoriów czy przyborów do makijażu. Oprócz wygląda niezwykle ważna jest także jej funkcjonalność, o czym dzisiaj napiszemy trochę więcej.
Szafki podumywalkowe oferują wielką ilość praktycznych szuflad oraz schowków, tak, by każda rzecz miała własne miejsce. Ponadto mają oryginalne, modne wzornictwo oraz ciekawe odcieni

One thought on “Dlaczego szafka podumywalkowa to podstawowy element aranżacji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 2 =