Stelaże podtynkowe – sprawdź największe korzyści!

Podwieszone wyposażenia sanitarne sprawiają wrażenie lekkich, co oddziałuje na aranżację ubikacji. Ponadto stelaże podtynkowe ułatwiają zachowanie łazienki w czystości. Praktyczne jest zwłaszcza czyszczenie podłogi, której powierzchnia nie jest ograniczona urządzeniami sanitarnymi.
W Polskich sklepach produkty te zaczęły pojawiać się już w połowie lat dziewięćdziesiątych minionego stulecia. Wtenczas podchodzono do nich z sporym sceptycyzmem, obawiając się głównie awaryjności instalacji ukrytej w ścianie. Dzisiaj rozwiązanie to jest powszechnie uważane za w pełni wygodne, odpowiednio wytrzymałe, a dodatkowo – podnoszące elegancję a także praktyczność ubikacji. Wnętrze z podwieszaną ceramiką nabiera innowacyjnego wyglądu i wydaje się być przestronniejsze. Jednak, żeby móc cieszyć się taką właśnie łazienką, należy najpierw wybrać właściwy stelaż. Awarie instalacji wodnej to spore wydatki, dyskomfort oraz przede wszystkim stres, jakiego chcemy uniknąć. Różnorodność rozmiarowa konstrukcji podtynkowych wywołuje zróżnicowanie ich cen. Dobrą zasadą jest, że im bardziej nietypowy stelaż (płytki, wąski, itp.), tym kosztuje więcej. Należy natomiast dostrzec, że w większości przypadków większy koszt zakupowy wynagradzany jest ostatecznym wyglądem i praktycznością łazienki. Przed wykonaniem jakichkolwiek prac sprawdźmy natomiast, czy stelaż został w sposób prawidłowy zamontowany. Ewentualna nieszczelność, jaka zostanie odkryta już po wykonaniu zabudowy, może przynieść nam wielu kłopotów. Wybór określonej wielkości zabudowy stelaża determinuje o późniejszej lokalizacji klawisza spłukującego wodę. Przy niewielkiej zabudowie stelaża klawisz będzie maskowała podniesiona deska od wc. Rozwiązanie to ma swoje słabości i zalety, co świadczy o potrzebie dobrania go do własnych preferencji.

Stelaże podtynkowe do WC to nie jedynie ukłon w stronę estetyki, lecz przede wszystkim optymalizacja powierzchni w ubikacji – zyskuje ona na przest

One thought on “Stelaże podtynkowe – sprawdź największe korzyści!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × trzy =