Hurtownia produktów instalacyjnych i ciepłowniczych Proterm

Ostatnia dekada to dekada pędzących zmian. Byliśmy i jesteśmy świadkami epokowych zmian w każdej dziedzinie życia i gospodarki. Zmieniają się utarte schematy i przyzwyczajenia. Zmieniają się klienci i ich oczekiwania, zmieniają się firmy handlowe i wykonawcze. Dla hurtowni produktów instalacyjnych i ciepłowniczych Proterm Bydgoszcz, zmiany są szansą na wypełnienie luki po firmach, które nie sprostały współczesnym standardom.

Wybieraj sprawdzone hurtownie hydrauliczne!

Hurtownie hydrauliczne i grzewcze takie jak Proterm Bydgoszcz oferują szereg narzędzi umożliwiających sprzedaż online i profesjonalną obsługę każdego klienta.  Specyfika przedsiębiorstw determinuje czas i tempo zmian. Dzisiejsze hurtownie z branży instalacyjnej różnią się diametralnie od tych, jakie zapadły nam w pamięci z początków działalności. Współczesny instalator korzysta z nowoczesnych narzędzi, przerzuca część odpowiedzialności na partnera handlowego, jakim jest hurtownia ciepłownicza Proterm Bydgoszcz.

Czas to pieniądz, sprawdzony partner, na którego można liczyć to skarb i sprawna realizacja projektu. Reputacja i dalsza obecność firmy wykonawczej w dużej mierze opiera się na niezawodności i dotrzymywaniu ustalonych terminów. Jesteśmy otwarci na zmiany, ale jednocześnie nie rezygnujemy ze współpracy z firmami, które zmiany mają jeszcze przed sobą. Wspieramy naszych klientów i partnerów w zakresie projektowania i nadzoru. Rozumiemy, że to klient decyduje o wyborze właściwego partnera, właściwej hurtowni ciepłowniczej a rynek weryfikuje czy dana hurtownia utrzyma swoją pozycję w branży grzewczej.

hydraulika

Hurtownia produktów ciepłowniczych Proterm Bydgoszcz jest wieloletnim partnerem handlowym największych krajowych producentów asortymentu sektora ciepłownictwa. W ciągłej sprzedaży posiadamy na stanie kształtki i rury preizolowane, oraz wszystkie elementy związane z zabezpieczeniem sieci preizolowanych. Przez ponad 15 lat działalności, we współpracy z Grupą Firm Instalacyjnych dostarczyliśmy produkty instalacyjne do budowy i modernizacji wielu sieci ciepłowniczych na terenie Bydgoszczy i okolic.

Dlaczego warto sprawdzić sklep instalacyjny z Bydgoszczy?

Służymy doświadczeniem i partnerstwem w projektach w charakterze głównego wykonawcy lub podwykonawcy. Poza oferowanym asortymentem stricte ciepłowniczym dysponujemy również dużym zapleczem maszynowym i narzędziowym. Oferujemy pełną obsługę w zakresie prac ziemnych, konstrukcyjnych, wiertniczych, oferujemy usługi gwintowania rur stalowych, przewiertów w ścianach i stropach żelbetonowych, usługi spawalniczych i adaptacyjnych.

Poza asortymentem ciepłowniczym oferujemy wyposażenie związane z instalacjami grzewczymi i sanitarnymi. W ofercie hurtowni klienci znajdą również wyposażenie instalacji centralnego odkurzacza, wentylacji, klimatyzacji, instalacji gazowych, systemów odprowadzania spalin (tzw. Kominów dwuściennych lub jednościennych) dedykowanych do kotłów kondensacyjnych Viessmann, Ariston, itp. Proterm Bydgoszcz to również autoryzowany dystrybutor marki Viessmann.  Poza sztandarowymi kotłami gazowymi Vitodens 100-W, Vitodens 100-F, Vitodens 200-W, oferujemy również stacje uzdatniania wody Aquahome 20, Aquahome 30, pompy ciepła Vitocal 060A a także całą gamę klimatyzatorów Vitoclima 200-S

Zapraszamy do współpracy, zachęcamy do składania zapytań, służymy wsparciem na każdym etapie inwestycji.

One thought on “Hurtownia produktów instalacyjnych i ciepłowniczych Proterm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 5 =