Miski WC – sprawdź najważniejsze zalety!

Dziś, kiedy ktoś remontuje łazienkę i chce to wykonać tanio, praktycznie zawsze wybiera kompakt WC. Natomiast czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście uważam, iż lepiej jest wydać więcej i prócz funkcjonalności cieszyć się także doskonałą stylistyką.
Dzisiejsze miski WC cechują się wyjątkową stabilnością, trwałością oraz łatwym montażem. Dobrze pasują do łazienek klasycznych, jak i tych zaaranżowanych w stylu nowoczesnym. Z uwagi na różnorakie kształty oraz odmienny design każdy może znaleźć rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb oraz preferencji. System pozwala na oszczędność wody nawet 30% a także łatwe czyszczenie bez użycia silnych preparatów chemicznych, dzięki czemu dbamy o otoczenie oraz zmieniamy nasz styl życia na EKO. To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia oczekiwania użytkowników zwłaszcza dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne modele misek a także przycisków spłukujących. Samą obudowę stelaża możemy dowolnie wykończyć harmonijnie z aranżacją wnętrza łazienki. Wnętrze miski WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w czystości umywalkę lub bidet, aniżeli znane nam dotąd miski WC. Jest to rozwiązanie szczególnie zalecane do pomieszczeń współczesnych. Sprawdzi się również w wnętrzach o niewielkim metrażu, bowiem optycznie powiększa przestrzeń. Z uwagi na brak relacji z podłożem mycie toalety jest dokładniejsze, łatwiejsze i przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się już wzorem a także używane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie trzeba martwić się nieprzyjemny huk związany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Starczy delikatnie popchnąć, aby deska zamknęła się sama, cichutko a także bezpiecznie!

Miski podwieszane świetnie sprawdzają się w współczesnych wnętrzach, w jakich istotną rolę odgrywają rozwiązania nietuzinkowe i bardzo estetyczne. – Montaż z wykorzystaniem stelaża podtynkowego pozwala na schowanie zbiornika a także poprawę estetyki toalety.
Współczesna misa WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej oraz w pełni funkcjonalnej łazienki. Jej mocna bryła ma minimalistyczną linię, odpowiadającą kompozycji kompatybilnej ze aktualnymi trendami. Miska WC dedykowana jest do umocowania na ścianie, przez co masz swobodny dostęp do posadzki – to ułatwia utrzymanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, iż utrzymanie higieny jest jeszcze łatwiejsze. Doskonały projekt w zestawieniu z najwyższym poziomem higieny to tylko niektóre korzyści płynące z bezrantowej misy wc. Miski WC są instalowane na ścianie. Spłuczka jest schowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest jedynie przycisk spłukujący. Wielką korzyścią podwieszanych misek WC jest to, że bardzo łatwo jest wyczyścić posadzkę pod toaletą. Dodatkowo można ją postawić na większej wysokości, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim ogromny krok w kierunku dbałości o czystość. Wszyscy wiemy, iż łazienka, a szczególnie wucet to gniazdo bakterii. Kołnierz w wc utrudnia dokładne czyszczenie oraz oczyszczenie tej części miski, która jest niezauważalna dla oka, a w jakiej zbiera się najwięcej baterii. Dobry płyn czyszczący oraz szczotka niewątpliwie ułatwią umycie powierzchni, do których można łatwo dotrzeć. Pechowo pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, jakich nie wyczyści nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także ułatwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz a także w zależności od ilości jej wykorzystania, spłukuje tylko część miski. Ten nieregularny przepływ sprawia, iż brud zebrany pod kołnierzem jest niemożliwy do wyeliminowania. Jednak miska bezkołnierzowa, zwana także bezrantową ma specjalistyczne, wyprofilowane kanały (wycięcia), jakie gwarantują łatwy przepływ wody po całkowitym obszarze wc. Woda przepływa przez kanał a także proporcjonalnie spłukuje wc nie zostawiając w nim żadnych zanieczyszczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × dwa =